№пп |
Прізвище, ім’я по батькові |
Назва навчального закладу, який закінчив
|
Спеціальність учителя за одержаною освітою
|
Основний чи сумісник |
Загальний стаж педагогічної роботи |
З якого часу працює в данній школі |
Предмет, який викладає |
І-ІV кл. |
V-ІX кл. |
Категорія по наслідках атестації |
1 |
Золотухін Олександр Аркадійович |
Полтавський державний педагогічний інститут ім..В.Г.Короленка |
Учитель загально технічних дисциплін і праці
|
Осн. |
33 р.11м. |
1986 |
директор |
|
|
Вища категорія |
трудове навч |
|
7 |
креслення |
|
2 |
|
|
|
2 |
Різніченко Валентина Миколаївна
|
Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов |
Учитель французької і німецької мов
|
Осн. |
30 р. |
1990 |
Франц. мова |
2 |
11,5 |
Вища категорія |
Математика |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Штучка
Людмила Миколаївна |
Полтавський державний педагогічний інститут ім..В.Г.Короленка |
Учитель історії і географії
|
Осн. |
19 р.11м. |
2003 |
|
|
|
Вища категорія |
Географія |
|
8 |
Історія |
|
8 |
Природозн |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
4 |
Нетяга Альона Сергіївна |
Полтавський державний педагогічний університет ім..В.Г.Короленка |
Учитель української мови і літератури, зарубіжної літератури |
Осн. |
4 р. |
2016 |
Укр.. мова |
|
12 |
Друга категорія |
Укр.. літ. |
|
2 |
Заруб. літ |
|
2 |
Мистецтво |
|
2 |
5 |
Ус Любов Іллівна |
Полтавський державний педагогічний інститут ім..В.Г.Короленка |
Учитель української мови і літератури
|
Осн. |
43 р. |
1978 |
Укр.. мова |
|
2,5 |
Вища категорія
Старший учитель |
Укр.. літ. |
|
8,5 |
|
|
|
6 |
Пилипенко Марина
Віталіївна |
Полтавський державний педагогічний університет ім..В.Г.Короленка |
Учитель англійської, російської мов, зарубіжної літерат. |
Осн. |
11 р. |
2009 |
Заруб. літ |
|
8 |
Перша категорія |
Англ. мова |
8 |
10 |
|
|
|
|
|
|
7 |
Заїка
Микола
Григорович |
Полтавський державний педагогічний інститут
ім..В.Г.Короленка
|
Учитель фізики і математики
|
Осн. |
36 р. |
1996 |
фізика |
|
7 |
Вища категорія,
старший
учитель
|
інформатика |
1 |
9 |
|
|
|
8 |
Олійник
Олександр Юрійович
|
Полтавський державний педагогічний університет ім..В.Г.Короленка
|
Учитель історії та суспільствознавства |
Осн. |
31 р.11м |
2011 |
Фізкультура |
|
15 |
Перша категорія |
історія |
|
2 |
Правознавство |
|
1 |
9 |
Михайліченко
Надія
Олексіївна |
Полтавський державний педагогічний університет ім..В.Г.Короленка
|
Учитель хімії, біології
|
Осн. |
39 р. |
2017 |
біологія |
|
8 |
Вища
категорія |
хімія |
|
5,5 |
математика |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Туменко
Наталія
Володимирівна |
Харківський національний педагогічний університет ім..Г.С.Сковороди |
Учитель початкових класів, керівник гуртка образотворчого мистецтва |
Осн. |
8 р |
2012 |
3 клас |
23 |
|
Перша категорія |
Образотворче мистецтво |
|
2 |
|
|
|
11 |
Дзьох
Любов
Іванівна |
Красноградське педагогічне училище
|
Учитель початкових класів |
Осн. |
32 р.10м. |
1987 |
4 клас |
21 |
|
11 розряд |
|
|
|
|
|
|
12 |
Василенко Валентина Миколаївна |
Кременчуцьке педагогічне училище |
Учитель початкових класів |
Осн. |
33 р. |
1987 |
4 клас |
21 |
|
11 розряд |
|
|
|
13 |
Думенко
Ольга
Іванівна |
Полтавський державний педагогічний інститут ім..В.Г.Короленка |
Учитель початкових класів |
Осн. |
38 р. |
1984 |
2 клас |
22 |
|
Вища категорія |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Харитонова Тетяна
Вікторівна |
Красноградське педагогічне училище |
Учитель початкових класів |
Осн. |
30 р. |
1990 |
Гуртки – 5 год |
|
|
11 розряд |
|
|
|
|
|
|
15 |
Велика
Алла
Дмитрівна |
Красноградський педагогічний коледж |
Учитель початкових класів |
Осн. |
4р.1 м. |
2016 |
|
|
|
11 розряд |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Вийбер
Надія
Петрівна |
Полтавський державний педагогічний університет ім..В.Г.Короленка |
Соціальна педагогіка, фахівець із соціально-психологічної реабілітації |
Осн. |
3р.10 м. |
2016 |
Музичне мистецтво
|
1 |
3 |
Друга категорія |
|
|
|
17 |
Василенко Оксана
Олександрівна |
Полтавський державний педагогічний університет ім..В.Г.Короленка |
Практична психологія і соціальна педагогіка |
Осн. |
12 р. |
2008 |
Корекційно-розвиткові заняття |
6 |
|
Перша категорія |
Основи здоров’я |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Малетич
Михайліна Володимирівна |
Красноградський педагогічний коледж |
Учитель початкових класів, керівник гуртка образотворчого мистецтва
|
Осн. |
2р. 10 м. |
2017 |
Образотворче мистецтво |
|
1 |
|
19 |
Джндемян Анушаван Жорайович |
Єреванський державний університет |
Прикладна математика |
Сум. |
33 |
2019 |
Математика |
|
12 |
Перша категорія |
20 |
Різниченко
Тамара
Борисівна |
Красноградське педагогічне училище |
Вихователь дитячого садка |
Осн. |
25 р 11 м |
2019 |
|
|
|
10 розряд |
21 |
Бакало
Тамара
Вікторівна |
Красноградський педагогічний фаховий коледж КЗ «ХГПА» ХОР |
Вчитель початкової школи, керівник дитячого хорового колективу |
Осн. |
11м |
2019 |
|
|
|
10 розряд |
22 |
Турлова
Світлана
Русланівна |
|
- |
Осн. |
1 м. |
|
|
|
|
9 розряд |
23 |
Удовиченко Ольга
Андріївна |
Кременчуцьке педагогічне училище |
Вихователь дитячого садка |
Осн. |
17 р 4м |
2020 |
|
|
|
10 розряд |
24 |
Лут
Богдан
Віталійович |
Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського |
Керівник аматорського хореографічного колективу, викладач мистецької школи( хореографічні дисципліни) |
Сум. |
1 м |
2020 |
Гуртки-4 год |
|
|
10 розряд |