< />
  
                  
              Пошук по сайту    Карта сайту   Е-журнал   Навчаємось вдома
Останні новини
Фестиваль ранкової з...
Шевченківське свято
Товариська зустріч
МО вчителів географі...
Олімпійський урок 2016
Останні статті
Перший раз у перший ...
Поради для тих, хто ...
Пам’ятка для батьків
Береговий Г.Т.
Застосування мультим...
Нові файли
Свято «Слово пророче... 755
Молодь обирає здоров... 366
Озера їх утворення.... 708
Географічне положенн... 727
Магнітне поле 9кл 1426
Працівники кримінальної міліції в справах дітей Карлівського РВУМВС, закріплені за навчальними закладами:
- Старший уповноважений старший лейтенант міліції Хлівний Володимир Степанович;
- Оперуповноважений лейтенант міліції Куроптєв Андрій Олегович.
Адреса:
м.Карлівка, вул.Симоненка, 1 каб. №13.
Робочий телефон: 2-25-70.
Електронна адреса: 07_po@mvs.gov.ua
Фестиваль ранкової зарядки
   7 квітня 2017 року у Нижньоланнівському НВК був проведений Фестиваль ранкової зарядки. З піднесеним настроєм учні та вчителі під музичний супровід українських виконавців виконували розвиваючі вправи. А після уроків фестиваль продовжили рухливі ігри для учнів 1-4 класів та змагання з волейболу між командами вчителів та учнів.
Збільшити фото Збільшити фото
Збільшити фото Збільшити фото
Шевченківське свято
      Дев’ятого березня в Нижньоланнівському навчально-виховному комплексі відбулося Шевченківське свято. У ньому взяли участь учні 5 - 9 класів. Святкове дійство складалося з трьох частин-сторінок. Перша – «Ну що б, здавалося, слова…» , друга – «Поетична» , а третя - «Пісенна». Під час першої частини учні 5 - 7 класів розповіли про Шевченка як основоположника української мови та літератури, а потім представили цікаві інсценізації народних пісень.
Збільшити фото Збільшити фото
Збільшити фото Збільшити фото
   Другу частину свята розпочав віршем «Доля» Ус Олександр, учень 6 класу. Образ жінки є провідним у творчості Шевченка. Уривки з творів про маму, сестру, дівчину-наймичку, покритку прозвучали у виконанні Нізгурової Анастасії, учениці 7 класу, Санжарівської Вікторії, Ляхович Ангеліни, Кошкарьової Тетяни, Данюк Діани та Сириці Яни - учениць 9 класу. Окрасою Шевченківського свята стала пісня на слова Тараса Григоровича «Садок вишневий коло хати…», яку виконали учні 5 класу.
    Усі глядачі були задоволені виступами учнів.
МО вчителів географії та економіки
В останній день зими, 28 лютого 2017 року до Нижньоланнівського НВК завітали гості - вчителі географії та економіки Карлівського району. Їх радо зустрічали директор Золотухін О.А., учителі та учні. На засіданні районного методичного об’єднання відбулося живе спілкування педагогів. Зокрема, Штучка Л.М. поділилася з колегами досвідом роботи з проблеми «Використання елементів дистанційного навчання на уроках географії» (за допомогою порталу дистанційного навчання Нижньоланнівського НВК «Навчаємось вдома», створеного вчителем інформатики Заїкою М.Г.).
Збільшити фото Збільшити фото
Бойченко Н.А. та Гречко Т.П. розповіли про результати участі в засіданні експериментальної творчої групи вчителів географії загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області з проблеми «Методична система формування предметної компетентності з географії учнів основної школи». А керівники творчих груп обмінялися думками з колегами з приводу розробки тем за правилами формулювання і впорядкування цілей навчання за таксономією Блума. Усі учасники засідання отримали позитивні емоції від щирого спілкування. Із матеріалами засідання можна ознайомитись за посиланням.
Відео скринька
Відео - «Живчики»  За підсумками трьох конкурсів районного етапу фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (плакат, фотографії та <span>літературно-музично-спортивні міні-композиції) ми стали  призерами і посіли <b>ІІ місце в фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров\ '> Відео - Рослинний і тваринний світ України. (8 клас)  Рослини і тварини є найслабшими природними компонентами, оскільки їх поширення залежить від складу гірських порід, рельєфу, клімату, вод, грунтів. Це пов’язано з тим...
У збірці Flash-презентацій:
   Від платівки до CD
   Наші улюблені напої
   Термометри
   Невеликі форми рельєфу та їх ф
   Лінійна функція
   Розвязування логічних задач.
Знайшли цікаве? Поділіться з друзями!
Ми в освітніх та соціальних мережах
        
 
Наші випускники
Останнє відео
Видео - «Живчики»  За підсумками трьох конкурсів районного етапу фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (плакат, фотографії та <span>літературно-музично-спортивні міні-композиції) ми стали  призерами і посіли <b>ІІ місце в фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров\ '>

Видео - Рослинний і тваринний світ України. (8 клас)  Рослини і тварини є найслабшими природними компонентами, оскільки їх поширення залежить від складу гірських порід, рельєфу, клімату, вод, грунтів. Це пов’язано з тим...

Видео - Поверхневі води. Річки  Навчальний фільм з географії із звуковим коментарем.
Автор Штучка Л.М.

Видео - Співаючий директор  Виступ директора нашої школи В.Б. Шандиби на святі ,,День села\"

Обов'язково ПРОГОЛОСУЙ!!!
 Наш сайт Вам 
   сподобався
   так собі
   не цікавий
   Мені байдуже
Результаты
Дружні сайти
Ваш надійний хостинг
Климівська ЗОШ
Освітній портал
Освітні сайти
Академія Саморобкіна
Cайт Чутівської ЗОШ
Освіта Полтавщини
IP
IP'